Türkiye’de Online Oyundan Para Kazanmak!

Türkiye’de birçok online oyuncu, bu oyun türlerinden para kazanabilmek adına ne tip bir yol izlemesi gerektiği hususuna ilişkin bilgi sahibi değildir. Tüm bu seçenekleri gözden geçirmeniz ve kaliteli bir hizmet olanağından faydalanabilmeniz konusunda tavsiyeler sunan web sitemiz, oyuncuların bu oyun türlerine ilişkin bir para kazancı elde etme fırsatlarını sıralamaktadır. Türkiye’de en çok oynanan oyunlar;

  • Metin2
  • LoL
  • Counter-Strike
  • Knight Online
  • Facebook Zynga Poker

Olarak devam etmektedir. Online oyundan para kazanmak adına sizlerin izlemesi gereken yol ise alternatif birkaç farklı madde halinde toplanmaktadır.

Youtuber Olarak Para Kazanabilirsiniz!

Online oyundan para kazanmak isteyen kullanıcılar ilk tercihlerini Youtuber olmaya çevirebilir. Oyunlar hakkında video çekebilir, bir kanal oluşturabilir ve belli bir izlenme kitlesine sahip olduktan sonra gerekli ürün yerleştirme reklamları veya Youtube’den alacağınız tık başı ödeme sistemlerinden faydalanabilirsiniz.

Oyunlarda Eklenti Satışları Yapabilirsiniz!

X oyununda çok iyisiniz ve belli bir çevre mi edindiniz? O halde bir e-ticaret sitesi kurabilir, oyun eklentileri satabilirsiniz. Bu sayede günlük yüzlerce kişi sizlerden alışveriş yapacak ve siz de komisyon üzerinden bir kar marjı elde etme şanslarına sahip olabileceksiniz. Tabii ki çevre ve ürünlerin satış rakamları bunun için iyi belirlenmelidir!

Oyun içerisinde geliştirdiğiniz karakterleri dönemsel olarak satın!

Örneğin Metin2 oyuncususunuz ve 2 yıldır geliştirdiğiniz karakter son level’e ulaştı. Bu noktada yapmanız gereken şey ise karakteri satışa çıkartmak! Ortalama bir karakter 1000 TL ila 5000 TL arası fiyatlara satılmaktadır. Online oyundan para kazanma konusunda ise en avantajlı durum, yine karakterlere benimsenmiş olan rakamlar ve eklentilerin bu karakterlerde ne kadar olabildiğidir.

Online oyundan para kazanmak isteyen kullanıcılar bu yöntemler dahilinde daha yüksek gelirler elde edebildiler. Sizlere söz konusu hizmetleri sunma ve aynı zamanda öne çıkmanıza yardımcı olma konusunda hizmet olanakları sıralayan web sitemiz, elde etmiş olduğu bu başarısı ile sınıf atlamaya devam ediyor. Artık pek çok oyuncu doğrudan bilgi edinebilmek ve tüm bu hizmet avantajlarından faydalanabilmek adına web adresimizin güvencesi altında yer almaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ