The Big Bang Theory 11. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The Big Bang Theory 11. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

The Big Bang Theory Konusu

İki dahi arkadaşın sadece fizikten ibaret olan hayatlarına dünyalar güzeli bir kızın dahil olması ile değişen hikayelerine tanıklık ediyoruz. The Big Bang Theory iki farklı dünyaya ait olan insanların bir araya gelmeleri durumunda ne olacağını son derece komik bir dille anlatmayı başarıyor. Kuantum fiziği ile ilgilenen iki arkadaş tüm hayatlarını buna adarlar ve derslerle fiziğin dışında başka hiçbir şeyle ilgilenmezler. Leonard ve Sheldon üstün zekalı olan ancak zekalarını sadece ineklik olarak kabul edilen derslerine harcayan iki yakın dosttur.

Sıradan hayatları aynı apartmana taşınan ve güzelliği ile herkesi kendisine hayran bırakan Penny isimli sarışın afetle tanışmaları ile büyük bir değişime uğrar. Penny bu iki arkadaşı çok sever ve onların kuantum fiziğinde çok başarılı olmalarına rağmen kızlarla olan ilişkilerde bir o kadar başarısız olduklarını keşfeder. Bu konuda kendisini oldukça deneyimli olan Penny bu iki kafadara kızlar ve aşk hakkında yeni bilgiler verebileceğini düşünerek ilişki kurar. İşte olaylar ikilinin bu afet ile ilk karşılaştığı anda yaşadıkları büyük patlama ile başlar ve her yeni bölümde daha da komikleşerek devam eder.

The Big Bang Theory 11. Sezon Ne Zaman Başlar?

İlk bölümü 2007 senesinde izleyici ile buluşan The Big Bang Theory dizisi şu ana kadar 10 sezon yayımlanmayı başararak büyük bir başarıya imza atarken dizinin 11. Sezon onayı da alınmış durumda. Hatta dizi iki sezon onayı birden alarak 12. Sezon çekimlerini de garanti altına almış. The Big Bang Theory 11. Sezon ilk bölümü yayımlanma tarihi olarak ise Eylül ayına işaret ediliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ