Taze Meyve Suyu Satarak Çok Kazanın

Para kazanmak adına artık yapılabilecek iş sayısı öyle bir boyuta ulaştı ki mutlaka kazanç getiren boş alanlar mevcuttur. Bu alanlardan birisine odaklanarak, düşük maliyet ve yoğun çalışma ile büyük paralar kazanılabilmektedir. Bu yönden son yıllarda sık sık karşılaştığımız enerji barlar ve meyve suyu barları dikkat çekmektedir. Halen gelişmekte olan ve büyük ilgi gören bu tarz bir işe girmek için girişimci ruha sahipseniz o halde daha fazla vakit kaydetmeden çalışmalara başlasanız iyi olur. Zira, bu iş için tercih edilecek konumlar için köşe kapmaca oynanmaktadır.

Taze Meyve Suyu Satarak Kazanmaya Başlayın

Son yıllarda bahsettiğimiz üzere taze meyve suyu büfeleri yoğun talep görmektedir. Böyle bir mekanın açılabilmesi için iki seçenek vardır. Bunlardan birisi bayiliktir. Bayii almak için ise yapılacak olan masraf 20.000 TL ile 40.000 TL arasında değişmektedir. Bu yöntemle para yatırarak hazırdaki işi kurabilirsiniz. Ancak eğer siz kendiniz işi kurmak istiyorsanız o halde işte dikkat etmeniz gerekenler:

Konum

Bugün dikkatinizi çekiyorsa sıkma meyve suyu büfeleri genel olarak trafiğin yoğun olduğu yerlerde, spor salonlarının yakınlarında, pahalı içeceklerin satıldığı kafelerin aralarında yer almaktadır. Sporcular, yol üstünde serinlemek isteyenler, kış aylarında vitamin almak isteyenler ve kafelerde bu içeceklere uçuk ücretler ödemek istemeyenler sıkma meyve suyu büfelerine yönelmektedir.

Tedarikçiler

Büyük meyve toptancılarına giderek sıkıp satacağınız meyvelerle alakalı olarak fiyat anlaşması yapın ve meyvelerinizi günlük ve haftalık olmak üzere tedarik edin. Dayanıklı meyveleri daha fazla ve tek seferde alın, dayanıksız meyveleri ise daha az haftalık veya günlük olarak alın. Büfenizde iyi bir buzdolabı bulunmasına özen gösterin.

Personel Sayısı ve Maliyeti

Temel olarak meyve suyu barı işletmeciliği zor bir iş değildir. Gelir ve giderler kolay hesaplanır. İşe girişte büfeci ve garson olmak üzere çok az sayıda personel yeterli olacaktır. Ancak iş büyüklüğünüz ve firmanızın gördüğü talep eğer çok hızlı artış gösterirse o halde personel sayınızı arttırabilir hatta büfenizdeki sıkacakların sayısını ve büfe personeli sayısını da arttırabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ