Tadım Pizza Bayilik Veriyor

Ankaralılar Tadım Pizza ile 1984 Mayıs ayında, Fuar Sokak’ta kurulan küçük bir restoran ile tanıştı. 1986’da ikinci şubesini Mesnevi Sokak’ta açan Tadım Pizza Franchise ile hem lezzetli hem de çok kârlı bir iş anlaşması sizi bekliyor. 4 yıl sonra da Ankara’nın en işlek caddelerinden Tunalı Hilmi’deki yerini aldı. O yıllardan itibaren Tadım Pizza, özellikle Ankaralı gençlerin en gözde mekanları arasındaki önemini korudu.

Kurulduğu zamandan bugüne Türkiye’nin en seçkin pizza markalarından biri haline geldi. Aşağıdaki şehir veya ilçelerden birinde yaşıyorsanız ya da söz konusu bölgelere yatırım yapmak isterseniz size kârlı bir teklifimiz var. Tadım Pizza Franchise ile şube açın, kârınızı katlayın. Tadım Pizza ekibi, her vakit sağlıklı ürünü ve lezzeti yakalamak için çalışıyor, daha iyisi için devamlı kendini geliştiriyor.

Tadım Pizza, kullanılan her malzemenin en tazesi tedarik eder, pizza hamurları günlük açılıyor, eşsiz pizza sosu ile birleştirilen ürünler önceden hiç tadılmamış bir lezzeti ortaya çıkarıyor. Pizza ve restoran sektöründeki yılların tecrübesini, teknolojik ve yenilikçi desteklerle sahaya yansıtmak, müşteri memnuniyetini satışları en üst seviyeye çıkarmak için her zaman el ele bir çalışma söz konusudur. Tadım Pizza franchise kendini hiçbir zaman yalnız hissetmez.

Tadım Pizza ayrıca makarnaları, sandviçleri, yemekleri, salataları, aperatifleri ve tatlılarından oluşan zengin menüsü ile her yaşa ve ekonomiye hitap ediyor.

Sıcak ortamını, hizmet anlayışını ve benzeri olmayan lezzetini korumaya geçindiren Tadım Pizza bayilik veren firmalar arasında.

Hedef Bölgeler: İstanbul, İzmir, Bursa,, Samsun,,Antalya, Trabzon, Adana, Konya, Kayseri, Mersin, İzmit, Eskişehir, Gaziantep, Ankara

Tadım Pizza Franchise Giriş Bedeli: 35.000 USD
Tahmini Toplam Maliyet: 150.000 – 200.000 USD

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ