Supernatural 13. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Supernatural 13. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Supernatural Dizi Konusu

Oldukça başarılı bir korku dizisi olan Supernatural aynı zamanda içerisinde kara mizahı da oldukça yoğun bir şekilde barındırıyor. Dizinin ilk bölümü 2005 yılında yayımlanırken yayımlanan her yeni sezon bir önceki sezondan daha başarılı bulunarak farklı bir rekora imza atılmıştır. Bundaki en büyük pay Supernatural konusu için yapılan tercih ve senaristlerin bunu başarılı bir şekilde işleyebilmesidir. İsimleri Dean ve Sam olan iki kardeş annelerinin esrarengiz bir şekilde hayatlarını kaybetmesi ile beraber babaları ile yollara düşerler.

Babaları oldukça iyi bir avcıdır ancak diğer avcılar gibi hayvanları değil yaratıkları avlamaktadır. Doğaüstü yaratıkları avlayan babaları avcılığı oğullarına da öğretir. Birbirlerinin tam zıttı karaktere sahip olan bu iki kardeş bir gün babalarının da gizemli bir şekilde ortadan kaybolması ile mecburen avcılık görevini üstlenmek zorunda kalır. Artık iki kardeşin tek amacı babalarını bulmalarını sağlayacak ipuçlarına ulaşabilmek ve bu yolda doğaüstü yaratıklarla savaşarak dünyanın güvenli bir yer olarak kalmasını sağlamaktır.

Supernatural 13. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

IMDB listesinde 8.7 puanla oldukça iyi bir ortalamaya sahip olan Supernatural her sezonu 22 bölümden oluşan 12 sezonu tamamlarken 13. Sezonu büyük bir merakla beklenmeye devam ediyor. Dizinin hayranlarına adeta saniyeleri saydıran yeni sezon bölümleri Eylül ayı sonunda ya da Ekim ayı başında gelecek gibi görünüyor. Eylül ayının son haftası ya da Ekim ayının ilk haftası içinde yeni bölüm izleyici ile buluşacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ