Sherlock 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Sherlock 5. Sezon Ne Zaman Başlar?

Sherlock Dizi Konusu

Sir Conan Doyle tarafından insanlığa armağan edilen Sherlock dünyanın en çok tanınan dedektiflerinden biridir. Sherlock dizisi temelinde ünlü dedektifin günümüzde yaşayacak olması durumunda cinayetleri nasıl çözeceğine odaklanırken uzun aralara rağmen izleyicinin takipten hiç vazgeçmediği bir dizi olarak öne çıkıyor. Modern teknolojinin kendisine sunduğu tüm imkânlardan yararlanan Sherlock dâhiliğin de ilerisinde olan zekâsı ve üstün algıları ile tüm cinayetleri en yakın arkadaşı olan John Watson ile çözmeye devam ediyor.

Her sezonda sadece 3 bölüme yer verilirken bölümlerin yaklaşık 1,30 saat süren bölümler sinema tadında dizi keyfi yaşanmasını sağlamaktadır. Sherlock Holmes yaşadığı tüm sorunları geride bırakır ve yeniden Londra’ya döner. Kimsenin çözemediği büyük gizemleri sadece saniyeler içinde çözen Sherlock bu yeteneği ile polislerin de dikkatini çeker ve danışman olarak polisle ortak olarak çalışmaya başlar. Bu esnada hem yardımcısı hem de can dostu olan Watson ile tanışır ve Baker Sokağında yer alan efsanevi evlerini tutarak beraber yaşamaya başlarlar.

Sherlock 5. Sezon Ne Zaman Ekranlara Dönecek ?

Her kahramanın olduğu gibi Sherlock karakterinin de azılı bir düşmanı bulunur ve Moriarty ile aralarında amansız bir savaş başlar. Şimdiye kadar her sezonu 3 bölümden oluşan 4 sezonu ile izleyicileri kendisine hayran bırakan Sherlock 5. Sezon onayı alırken ne yazık ki henüz kesin bir tarih açıklaması yapılmış değil. Ancak dizinin kesin olarak onay aldığı ve çalışmaların devam ettiği gelen haberler arasında yer alıyor.

Yayın tarihi açıklandığında web sitemizde paylaşılacaktır. Takipte kalın! İş Fikirlerimiz ekibi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ