Shameless 8. Sezon Ne Zaman Başlar?

Shameless 8. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Shameless Dizi Konusu

Dünyanın en utanmaz babası ile tanışmak ister misiniz? Yanıtınız evet ise Shameless dizisi ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir. Sorumsuzlukta zirve yapan bir baba ve onun rahat yaşam tarzına ayak uydurmak zorunda kalan çocukları. Alkolik olan ve her türlü sahtekârlığa kafası çalışan Frank Gallagher 6 çocuğu ile beraber Chicago’da yer alan varoş bir mahallede yaşamaktadır.

Sahtekar ve utanmaz bir baba olan Frank alkol alışkanlığı ile beraber ailesi ile ilgilenmek yerine kendi hayatını yaşamayı tercih etmektedir. 6 çocuğun en büyüğü olan Fiona babasının üstlenmediği tüm sorumlulukları yüklenmek zorunda kalır ve kardeşlerinin eğitimlerinden beslenmesine kadar her şeyler ile ilgilenir. Geçim derdini sonuna kadar yaşayan Fiona ailesinin geçinmesi için elinden geleni yapar. İlk olarak 2011 senesinde izleyicinin beğenisine sunulan dizi 12 bölümden oluşan seriler halinde yayımlanmaya devam ediyor.

Shameless Ne Zaman Ekranlara Dönecek?

Şimdiye kadar 7 sezonu izleyici ile buluşan Shameless 8. sezon başlangıç tarihi olarak ise henüz yapılan net bir açıklama bulunmuyor. Ancak dizinin yeni sezonu için her zaman 6 ay ara verildiğinden yola çıkarsak yeni sezonun Temmuz ayı içerisinde gelmesine kesin gözü ile bakılıyor. Yaşanacak olası aksamalar durumunda ise yeni sezon en geç Ekim ayına kadar yine de izleyicinin beğenisine sunulacak gibi duruyor. Heyecan yeni sezonda da kaldığı yerden devam edece, kah gülecek kah göz yaşlarına boğulacaksınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ