Penti Bayiliği Nasıl Alınır?

Ağırlıklı olarak kadın, erkek, kız ve erkek çocuk çorabı üreten firma 1950 yılında kurulmuş olup seksenli yıllarda markalaşmaya giderek Penti adını almıştır. Bilindik bir marka olmasının yanı sıra pazar payı geniş ve sadık bir müşteri kitlesi mevcuttur.

Yeni dönemde bayilikler vererek büyüme oranını çoğaltan Penti, bu büyümeyi yurt içinde ve yurt dışında emin adımlarla devam ettirmektedir. Türkiye’de 300 adet yurt dışında ise 106 adet olan Penti bayileri kadın erkek kız erkek çocuk çorapları ev giyimi plaj tekstil ürünleri ve kız erkek bebek kıyafetleri ile ürün gamını genişletmiştir.

Bayilik Başvurusu

Uygun fiyata kaliteli ürün sunan Penti, ağırlıklı olarak yurt dışında bayiliklerini artırmak ve genişletmek amacı ile bayilik verim şartlarını maliyet açısından daha aşağılara çekmiş ve ülke çapında 60 ilde olan bayiliklerini de artırma yolunu seçmiştir.

100 bin lira sermaye ile başlayabileceğiniz Penti bayiliğiniz için firmanı internet sitesinden randevu alarak şirket merkezini ziyaret etmeniz detaylı bilgileri almanız açısından önem teşkil eder. Bunun dışında bayilik ön şartları ise şöyledir:

  • Markanın belirlediği metrekare oranında bir mağaza yeri belirlemek
  • Marka bilinilirliğini korumak ve desteklemek
  • Sürekli eğitimlerden yararlanarak gelişimi sağlamak
  • Bilinçli satış temsilcileri ile çalışmak
  • Müşteri memnuniyetini önde tutmak

Perakendecilik sisteminin olmazsa olmazı olan bu ön şartları kabul edebiliyorsanız bayilik ön koşullarına hazırsınız demektir.

Penti Bayiliği Avantajlı mı?

Penti kar marjı satılan ürün adedi üzerinden sizi tatmin edecek miktarda olsa da dönem dönem yapılan kampanya fiyatları ve toplu ürün çekimi sayesinde, daha yüksek oranlara taşımanız mümkündür. Bu ve benzeri detayları bayilik başvurusu toplantısında sizinle açıkça paylaşmakta ve aklınızda bir soru işareti kalmamasını sağlamaktadır.

Penti bayilik 2017 yılında açıklanan ürün genişliği mağaza kurulum desteği dışında, sizlere personel desteği, reklam desteği, kitapçık ve afiş desteği pazarlama desteği de vermektedir. Bunların dışında yer seçiminizde müşteri ayak basma oranının yüksek olduğu analizi yapılmış bölgeler konusunda yardım etmekte, bölge koruması ve eğitim desteği de vermektedir.

Perakendecilik konusunda bir bayi almak istiyorsanız marka bilinilirliği ve müşteri sayısı konusunda sizi memnun edecek olan Penti ile başlamanız sizin çıkarınıza olacaktır .

Bayilik konusunda güçlü ve bilindik markalar her dönem kazandırır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ