Otomobiller İçin Telefon Numara Tutacağı Pazarlamak

Gelişen ticari dünya artık dünya üzerinde herhangi ülkede üretilen bir ürünün dünyanın her yerinde kısa sürede pazarlarda yer alabilmesini sağlamaktadır. Özellikle bu yönden Çin’i ele alacak olursak ürün çeşitliliği konusunda sınır tanımayan ülkenin ürünlerinin her yerde satıldığını görebiliriz. Sadece kendi ürünleri değil, başka ülkelerin ürünlerini de kısa sürede ikame olarak satışa çıkarabilen ürünler bu ülkede üretilebilmektedir. Bu durumda ortaya çıkan ürün kalabalığı ve çeşitliliği ise birçok yeni iş pazarını gündeme getirmektedir. Kolay yoldan para kazanmak isteyenler için bu alana yönelmek ise çok kazançlı olabilir. Oldukça kullanışlı ve uygun fiyata sahip bilinmeyen çok fazla ürün vardır, bu ürünleri siz ilk defa bulunduğunuz bölgede satışa çıkarabilir, fiyat konusunda belirleyici kişi olabilirsiniz. Tıpkı stres çarkı örneğinde olduğu gibi… Bu alanda yeni bir isim ise otomobiller için telefon numara tutacağıdır.

Otomobil Sahiplerine Hitaben Satış Yapabilirsiniz

Sokakta, kendi ürününüzü satmak itiyorsanız o halde işe araç camına telefon numarası asılabilmesiin sağlayan tutacaklardan başlayabilirsiniz. Son aylarda büyük popülarite kazanan bu ürün ne işe yarar:

  • Ürün otomobil camına içerden tutturulur ve üzerinde kişinin telefon numarası yazmaktadır.
  • Kişi aracını park edip gittiğinde, kendisine ulaşılabilmesini istiyorsa telefon numarasını görünür hale getirmektedir.
  • Kişi eğer telefon numarası gözüksün istemiyorsa numaratörü kapatabilmektedir.

Oldukça kullanışlı, az bulunan ve bir o kadar da ucuz olan bir ürün olan bu fosforlu araç telefon park numaratörü ile girişiminize iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Sahada otomobili olan herkes için oldukça kullanışlı bir üründür ve satışı düşük fiyatı nedeni ile çok kolaydır.

Siz araç numaratör toptan satış yapan firmalar ile iletişime geçerek en uygun fiyatla bu malzemeyi elde edin. Aldığınız çok sayıda ürün için koyacağınız fiyat tamamen size bağlıdır ancak satış yapabilmek için uçuk fiyatlardan kaçınmanızı öneririz. Şimdilerde bu ürün henüz çok popüler değil, bu nedenle de satışı oldukça kolay olacaktır.

Bu ürüne yapacağınız 500 TL tutarındaki bir yatırımı %200 karla 1.500 TL olarak geri alabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ