Müzik dinleyerek para kazanmak

Online kazancınızı arttırabilmek ve eğlenirken, para kazanmak isteyenlere muhteşem tavsiyeler sunmaya devam ediyoruz. Müzik dinleyerek para kazanmak ister misiniz? Online kazanç sağlamanız adına kurulmuş olan bu siteler, favori müziğinizi dinlerken para kazanma konusunda muhteşem bir hizmet olanağını ele almanıza yardımcı oluyor. Şimdi sizlere Müzik dinleyerek para kazanma konusunda bazı site tavsiyeleri sunacağız;

Slicethe Pie

Amerika ve Avrupa’da yaşayanların rahatlıkla kullanabildiği bu web sitesi, basit adımlarla bir hesap oluşturmanıza ve daha sonrasında online müzik hizmetlerinden para kazanmanızı sağlıyor. Bir müziği 90 saniye dinledikten sonra, müzik hakkında kısa yorumlarınızı talep eden firma, daha sonrasında da şarkı başı ödeme avantajlarını ele alma konusunda sizleri desteklemektedir. Her şarkı için 5 Sent kazanmanızı sağlayan bu hizmet, 10 dolara kadar ulaştığınız an itibariyle PayPal hesabınıza transfer edilmektedir.

Music Xray

Henüz keşfedilmemiş olan sanatçıların üne kavuşmasına yardımcı olan Music Xray, bu kişilerin dinletisini sunarak bir ek gelir elde etmenize yardımcı oluyor. Bu internet sitesi, kariyerlerine hızlı bir şekilde başlamak isteyen sanatçıları keşfetmekte ve kendi programı üzerinden müziklerini sunmalarına yardımcı olmaktadır. Bir üyelik oluşturduktan sonra şarkı başı 10 Sent kazanma olanakları tanıyan sistem, daha sonrasında ise ödemeniz 20 dolara ulaştığı an itibariyle ödeme almanızı kolaylaştırmaktadır.

Radio Loyalty

Bu internet sitesiyle beraber Müzik dinleyerek para kazanmak çok basit! Hem müzik dinleyin, hem video izleyin ve para kazanın! Puanlarınızı isterseniz hediye çekine dönüştürebilir, isterseniz doğrudan banka hesaplarınıza transfer edebilirsiniz. Ödeme için belli bir limit yoktur, belirlenen süreçlerde ise rahatlıkla hizmetlerden faydalanmanız sağlanmaktadır.

Hit Predictor

Seçtiğiniz herhangi bir sanatçıyı veya müziği dinledikten sonra oy vermenizi sağlar. Anketlere katılarak para kazanma konusunda bilinen bu web sitesi, kazanılmış puanlar ile CD veya DVD satın almanıza olanak tanır. Her bir şarkı için 3 puan hediye eden bu sistem, belli bir noktaya ulaştıktan sonra her şarkı için 5 puan gibi bir olanak tanır. Müzik dinleyerek para kazanmak konusunda önemli bir yer edinen bu sistem, kazançlarınızı kontrol etme konusunda da 1 numaradır!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ