Kyani Nedir ?

Kyani nedir?

Kyani “kuvvetli ilaç” kavramına gelir ve yerel Alaska dilinden gelmiş olan bir kelimedir. Kyani’nin varoluş hikayesi Alaska’da, Kyani kurucuları Gayle Powell ve Dick’in aynı zamanda “Ky-äni” olarak da telaffuz edilen Alaska yabanmersini ile karşılaştığı yerde başlar. Gayle ve Dick Alaska kabilesinde bir çeşit çalışmalar yapan ve kabilenin refahına hayran olan bir araştırmacı ile tanışırlar. Araştırmacı ruhlu kabilenin dilinde kanser, diyabet , kalp hastalıkları ve diğer yaygın hastalıklara karşılık gelen hiçbir kelime olmadığının farkına vardı ve kabile diyetinin beslenme zenginliğinin böyle zorlu bir ortamda kabilenin refahının korunmasına katkıda bulunduğuna ikna oldu.

Araştırmacı, bu kabilenin Alaska yabani sockeye somonunun yanısıra rutin olarak sürekli Alaska yaban mersini tükettiğini kaydetti.

Bu noktalar, diğerlerine kaynak oldu, Powells bu hikayeyi  Taylor ve Hansen aileleri ile paylaştı ve bu üç kurucu aile bir araya geldiğinde Kyani meydana çıktı.

Bugün Kyani 44 ülkede varlığını ve ürünlerini sürdürmektedir ve dünyada birçok ofisi bulunmaktadır. Dört eşsiz besin takviyesi sunan Kyani, başkalarıyla ürünleri paylaşmaları için müşterilerini ödüllendiren bir sistemle olağanüstü bir iş modeline sahiptir.

Kyani şirketinin kurucuları ise, dünyadaki bütün insanlara refah getirme rüyalarını gerçekleştirdiklerini memnuniyetle söyleyebilirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ