Kolpaçino 4 Ne Zaman Çıkacak?

Kolpaçino Serisi Tüm Hızıyla Devam Edecek! Şafak Sezer bu sefer Kolpaçino 4 ile vizyona girmeye hazırlanacak. Macera dolu serisiyle Kolpaçino 4 Ne Zaman Çıkacak soruları akıllara geliyor.

İlk film Kolpaçino 2009 yılında vizyona girmişti Film Komedi kategorisinde oldukça sevildi ve 457.687 kişi tarafından izlendi ve hasılatı 3.653.322 Milyon TL olarak açıklandı.

İkinci film Kolpaçino: Bomba 11 Mart 2011 tarihiyle devam etti, 736.320 kişi tarafından izlenen Bomba filmi 6.559.712 Milyon TL ile gişeyi kapattı. Şafak Sezer Yönetmenlik kariyerine Kolpaçino 3. Devre filmi ile devam etti ve film bu sefer 1.412.639 kişi tarafından izlenerek 16.490.847 TL ile gişeden ayrıldı.

Aydemir Akbaş, Erkan Petekkaya, Serkan Şengül, Ebubekir Öztürk gibi usta oyunculardan oluşan kadro güldürmeye devam edecek!

Kolpaçino 4 Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Ganyotçu karakteriyle gönüllere taht kuran Ebubekir Öztürk , Tayfun Karakteriyle Ali Sürmeli, Sabri Abi karakteriyle Aydemir Akbaş bizleri güldürmeye devam edecek gibi duruyor. Kolpaçino 4’ün haberlerini Şafak Sezer’in resmi hesaplarını takip ederek öğrenebiliriz. Kolpaçino 3. Devre filminin sonu yeni bir filmin geleceğini doğruluyor. Kolpaçino 4 Ne Zaman Çıkacak? Sorusu için tam bir tarih vermek mümkün değil fakat yakın zamanda filmin çekimlerine başlanacağı biliniyor. 2017 yılının ortalarında çıkacağını düşünüyoruz.

Şafak Sezer: ‘Kolpaçino 4’ün çekimlerine başlıyoruz’

“Kolpaçino” serisinin üçüncü filmi “Kolpaçino 3. Devre Filmin yönetmeni Şafak Sezer, mayısta serinin dördüncü filminin çekimlerine de başlayacağını söyledi.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ