Adrese Teslim Çiğ Süt Servisi Yapmak

Yeni gelişen iş yapısı içerisinde yerini alan organik ürünler adrese teslim edilen organik ürünler metropolde yaşayanlar için en iyi alışveriş seçeneklerinden biridir. Doğal ve organik olduğuna emin olmadığımız ürünler için sertifikalı ve şehir dışında üretilen ürünlerin adresimize geliyor olması tüketiciler için bir fırsat bu işi yapanlar ve yapmak isteyenler için iyi ve güzel bir pazar payı sunmaktadır.

Bu bağlamda evde mayalanan yoğurtların sağlımız açısından faydasını düşünerek organik süt alımı yapmak hepimiz için doğru karardır. Bu ve benzeri müşteri kitlesi düşünülünce servis sağlayıcıların bize ulaşması ya da bizim onlara ulaşmamız reklam ve sosyal medya aracılığı ile kolaylaşıyor.

Böyle bir iş kurmayı düşündüğümüz de öncelikle üreticilerle bağlantı kurmalıyız sertifikalı ve izinli metropole ulaşım olarak yakın olan bölgelerdeki çiftlikleri seçmeliyiz.

Bundan sonraki ilk adımımız sermayemize göre özel soğutuculu süt taşıma aracı temin etmek ve bakanlıktan çiğ süt satma izin belgesi için başvuru yapmak gerekir. Bu başvuru için gerekli formları doldurduktan sonra çiğ süt satma gerekliliği için soğutuculu özel araç ve sütün satışında kullanılacak. Pet şişelerin tek kullanımlık olması gerekliliği ile kontrolleriniz sağlanarak izin belgeniz tarafınıza teslim edilecektir.

Çiğ süt satmak yasak mı? Bakanlıktan onaylı satış belgeniz yoksa ve gerekli donanıma sahip taşıma aracınız mevcut değilse süt dolumu ve sütün bulunduğu şişeler bakanlık onaylı değilse çiğ süt satmanız yasaktır. Tüm bu gereklilikler tamamlandığında gerek belirli bölgelerdeki sitelere özel insörtlerle tanıtım yaparak sosyal medya üzerinden ulaşarak abonelik oluşturabilir. Kendi pazarınızı günlük haftalık ya da aylık olarak düzenleyebilirsiniz.

Perakende çiğ süt satışı aboneler oluştuktan sonra rotanızı belirlendikten sonra karlı ve güzel bir iştir. Üreticiyi sizin bulmanız ve satış düzenlemesi yapmanız dışında bu tür servis sağlayıcı bir firmanın alt bayisi olmayı da göz önünde bulundurabilirsiniz.Ekipman sağlaması açısından her şeyi kendisi gerçekleştirecek ve sizin buradaki tek yatırımınız bayilik ücreti olacaktır. Diğer bütün prosedürleri alt bayisi olduğunuz firma hazırlayacaktır.

Abonelik sistemi oturduğunda sizin için karlı ve sürümden kazanacağınız bir iş kolu olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ