2017 Bayilik Veren Firmalar

Sıfırdan bir iş kurmak ve bir iş alanı yaratmak oldukça zordur. Eğer bir alanda uzman değilseniz ve girişim yapmak için destek arıyorsanız o halde bayilik tercihini de yapabilirsiniz. Bugün Türkiye’de çok sayıda yerel firma bayilik vermekte ve hatta uluslararası anlamda hizmet veren yabancı firmalarda ülkemizde bayilik vermektedir. Bu sayede hem firmalar ülke çapında yaygınlık kazanmakta hem de kişiler işlerini kolaylıkla hazır bir temel üzerine kurarak para kazanmaya başlamaktadırlar. Eğer siz de bayilik almak istiyorum diyorsanız listeleyeceğimiz firmalardan bayilik talep edebilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar Giyim

Wessi Erkek Giyim

Erkek giyim ve moda alanında hizmet veren Wessi giyim bayilik vermek üzere başvurularını açmış durumdadır. Firma son bir yıl içerisinde Türkiye genelinde açtığı 7 şubesini büyütmeye ve daha geniş bir alana yayılmayı hedeflemektedir. Doğrudan başvurular telefon aracılığı ile yapılabilmektedir.

Pierre Cassi

1965 yılından bu yana Türkiye’de erkek giyim alanında hizmet veren Pierre Cassi’nin Türkiye çapında şube artışı için bayilik alımı sürmektedir. Hazır giyim alanında eğer bir temeliniz yoksa; ancak bu alandan para kazanmak istiyorsanız o halde siz de Pierre Cassi şube başvurusunu yaparak kendi bayimizi açabilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar Gıda

Myself Pizza

Ankara merkezli olarak kurulan ve kısa sürede beğeni toplamayı başaran Myself Pizza, Türkiye çapında şubelerini açmak için bayilik başvuruları almaktadır. Çok sayıda şube sayısına ulaşma hedefi olan Myself Pizza’nın bayisi olarak gıda sektöründe çalışmaya başlayabilirsiniz.

Tatlıses Çiğköfte

Son yıllarda ülkemizde büyük patlama yaşayan çiğköfte sektöründe çalışmak istiyorsanız, bu alanda hizmet veren çok sayıda firma arasından ismi ile popülarite elde eden Tatlıses Çiğköfte, Türkiye genelinde bayilik başvurularını açmış durumdadır. Bu alanda bayiliğinizi açarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Hasan Gültekin Gazitantep Baklavacısı

Lezzeti ile insanları baştan çıkaran baklava sektöründen para kazanmak hem kolay hem de hızlıdır. Gaziantep Baklavacısı Hasan Gültekin, Türkiye genelinde şube başvurularını açmıştır ve bayilik vererek Türkiye genelinde daha fazla kişiye bu lezzeti ulaştırmak istemektedir. Bayilik başvuruları telefon üzerinden yapılabilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ